Політична партія Громада

ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ

Заява Президії політради політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Громада"/ Президія політради партії ВО "Громада" // Днепровская правда. - 2006. - № 15. – 21 апр. - С. 2. - Дніпропетровська обл.
В документі Президія політради ВО "Громада" зазначає, що прагнення представників блоку Лазаренка у Дніпропетровській обласній раді досягти порозуміння з усіма провідними політичними силами перетворилося на предмет політичних спекуляцій окремих політичних сил, які намагаються перетворити Дніпропетровщину на плацдарм для опрацювання сумнівних технологій.

Лід А.  У Партії регіонів здають нерви // Поступ. - 2006. - № 86. - 21 квіт. - С. 2. - Львівська обл.
Кореспондент коментує  заяву голови політради Партії реґіонів М.Азарова, щодо краху помаранчевої коаліції.

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

Кічковський М.  "Головне - об'єднатися нам і об'єднати всіх закарпатців": Перше інтерв'ю голови облради/ Інтерв'ю брала Н.Тегза // Новини Закарпаття. - 2006. - № 53-54. - 22 квіт. - С. 4. - Закарпатська обл.
Якою бачить нинішню ситуацію, перспективу і роль депутатського корпусу в суспільному житті краю, що вважає пріоритетним у діяльності обласної ради, чого хоче досягти своєю роботою і який має для цього досвід розповів у своєму інтерв'ю газеті новообраний голова Закарпатської облради М.Кічковський.

Пшеничний Ю.  Аналізуємо і визначаємо пріоритети: Влада: день за днем // Зоря. - 2006. - № 44. - 22 квіт. - С. 2. - Дніпропетровська обл.
В засіданні колегії облдержадміністрації взяли участь віце-премєр міністр Ю.Мельник, голова облради М.Швець. Підбито підсумки роботи у соціально-економічній сфері області за три місяці 2006 року. Журналіст зауважує, усі питання на колегії обговорювались в контексті виконання президентської програми "Десять кроків назустріч людям".

Медвідь С.  Гроші, зароблені вдома і гроші, відраховані нагору: Як виконували місцеві бюджети протягом першого кварталу нинішнього року // Запорізька правда. - 2006. - № 60. - 22 квіт. - С. 3. - Запорізька обл.
Начальник головного фінансового управління ОДА в статті дає детальний звіт про доходи і видатки області за три місяці.

Попович М.  Закарпатський "парламент" формує свої керівні органи // Новини Закарпаття. - 2006. - № 53-54. - 22 квіт. - С. 3. - Закарпатська обл.
Новий склад обласної ради зібрався на перше пленарне засідання, на якому було обрано голову обласної ради - Михайла Кічковського, а заступниками голови ради стали - Василь Брензович і Михайло Мартин.

Лица столицы // Крымская правда. - 2006. - № 75. - 22 апр. - С. 2. - Автономна Республіка Крим.
Газета публикует список депутатов Симферопольского городского Совета.

Оглашаем весь список // Крымская правда. - 2006. - № 75. - 22 апр. - С. 2. - Автономна Республіка Крим.
Газета публикует полный список депутатов парламента АРК.

Светлова О.  Противостояние в "доме с шарами" или "...Польки-бабочки мы танцевать не будем" // Луганская правда. - 2006. - № 44. - 22 апр. - С. 1. – Луганська обл.
Автор информирует читателей о первой пресс-конференции председателя областного Совета Валерия Голенко. Главной темой пресс-конференции неожиданно стали результаты судебных разбирательств по иску Г.Москаля с требованием приостановить действие распоряжения председателя Луганского облсовета "О проведении второй сессии областного Совета пятого созыва". Приостановить рассмотрение вопросов об использовании русского языка на территории Луганской области и отчет главы Луганской облгосадминистрации об осуществлении полномочий, делегированных областным Советом, выполнении программы социально-экономического и культурного развития области за первый квартал 2006 года.

Тараненко М.  Депутатський статус - це не можливості, а відповідальність: Сесія Харківської міськради // Слобідський край. - 2006. - № 46. - 22 квіт. - С. 3. - Харківська обл.
Відбулась інавгурація новобраного мера слобожанської столиці Михайла Добкіна. Журналіст підкреслює: "Нова влада у Харкові має чітко засвоїти, що вона є навіть не партнером, а найманим працівником громади. Влада навчиться вести діалог з громадою й концентруватиме її волю на вирішення принципових завдань".

Як область працювала у першому кварталі, аналізували на колегії ОДА/ Прес-служба ОДА // Новини Закарпаття. - 2006. - № 53-54. - 22 квіт. - С. 2. - Закарпатська обл.
У 2006 році економіка Закарпатської області в цілому взяла позитивний старт. Тим не менше, проблем у соціально-економічних галузях області достатньо. Їхньому аналізу, а також шляхам подолання негативних тенденцій було присвячено засідання колегії облдержадміністрації. За підсумками колегії прийнято низку конкретних розпоряджень.

Павлюк В.  "Ми всі стояли на Майдані": Інтерв'ю/ Розмовляла І.Сиривко // Поступ. - 2006. - № 86. - 21 квіт. - С. 4. - Львівська обл.
Інтерв'ю голови міської організації партії "Свобода", яка на цих виборах вперше отримала представництво в органах місцевої влади. Пвлюк В. розповідає як активісти партії збираються скористатися наданою їм владою.

Стрекаль В.  Головою Київської обласної ради обрано Володимира Майбоженка: На сесії обласної ради // Київська правда. - 2006. - № 44. - 21 квіт. - С. 1. – Київська обл.
В складі новообраної облради більше половини депутатів - представників БЮТ, які вирішили, інформує журналіст, об'єднатися з соціалістами. До списку таємного голосування виборів голови було внесено кандидатури В.В.Майбоженка та М.М.Урупи. Із 117 депутатів 71 віддали свій голос за В.В.Майбоженка, члена партії ВО "Батьківщина", заступника керівника Київського обласного штабу БЮТ.

Зупенко П.  Зроблено багато, зробити треба більше: Прес-конференція // Київська правда. - 2006. - № 44. - 21 квіт. - С. 1. - Київська обл.
Голова Київської облдержадміністрації Євген Жовтяк звітував перед журналістами про роботу своєї команди у першому кварталі 2006 року. За словами губернатора підсумки соціально-економічного розвитку Київської області за перші три місяці дають серйозні підстави для оптимізму.

Как сработал Крым в январе - марте?: Прямая речь/ Пресс-служба Совета Министров АРК // Крымская газета. - 2006. - № 77. - 21 апр. - С. 1. - Автономна Республіка Крим.
Подана информация, что в начале года в Крыму были самые сильные за несколько десятилетий морозы. В зимний период было приостановлено производство некоторых видов изделий, не работал ряд карьеров, заводов. В связи с вынужденным ограничением потребления газа в этот период не на полную мощность работали другие предприятия, снизились объемы строительства.

Борисенко В.  Надо работать // Жизнь. - 2006. - № 61. - 21 апреля. - С. 2. – Донецька обл.
Статья посвящена состоявшемуся заседанию коллегии Донецкой облгосадминистрации. На заседание коллегии в Донецк прибыл заместитель главы Секретариата президента Украины Анатолий Матвиенко. На коллегию обсуждались итоги экономического и социального развития области за первый квартал 2006 года. К сожалению, они оказались провальными для области, прежде всего это касается состояния экономики и сбора налогов. А.Матвиенко не скрывал, что его визит в Донецк вызван большой тревогой за регион у президента и правительства, который поручил ему решить кадровый вопрос в области.

Вертіль О.  Підсумок як проекція на перспективу // Сумщина. - 2006. - № 51. – 21 квіт. - С. 1. - Сумська обл.
Відбулося засідання колегії облдержадміністрації. Її учасники розглянули питання "Про підсумки соціально-економічного розвитку області за І квартал 2006 року". З доповіддю виступив начальник головного управління економіки О.Сітак.

Ненцінський А.  Перший квартал: здобутки і упущення: Із розширеного засідання колегії облдержадміністрації // Подільські вісті. - 2006. - № 59. - 21 квіт. - С. 1. - Хмельницька обл.
Кореспондент інформує читачів про засідання колегії Хмельницької облдержадміністрації, яке провів її керівник І.В.Гладуняк. На колегії було підведені підсумки соціально-економічного розвитку області за І квартал 2006 року. У своєму виступі голова облдержадміністрації звернув увагу на проблемні для області питання – податковий борг і високий рівень заборгованості із виплати заробітної плати.

Кирей В.  Ситуація в області нормальна. Поте й проблем не бракує // Черкаський край. - 2006. - № 31. - 21 квіт. - С. 3. - Черкаська обл.
На засіданні колегії облдержадміністрації відмітили: у першому кварталі року позитивні тенденції в розвитку економіки, у вирішенні низки соціальних питань, підприємства, виробничі структури і сфери послуг працюють у правильному руслі. В той же час підрозділи облдержадміністрації не все зробили для нарощування і повного виконання економічного потенціалу, зменшення матеріало- та енергоємності продукції, вирішення ряду соціальних важливих питань.

Кобенко П.  БЮТ і регіони: два чоботи - пара: Скандал // Час. - 2006. - № 16. – 20 квіт. - С. 2. - Чернівецька обл.
Автор статті з обуренням інформує: "…на Буковині (в міських та районних радах) триває об'єднання Партії регіонів з БЮТ… Якщо вже заради посад і портфелів звабилися об'єднанням з регіонами, то так і скажіть, а не обманюйте людей".

Сербінов С.  Підбито підсумки першого кварталу // Одеські вісті. - 2006. - № 73. - 20 квіт. - С. 1. - Одеська обл.
Йдеться про колегію Одеської облдержадміністрації. Головним питання у порядку денному колегії було підведення підсумків роботи у першому кварталі 2006 року та виконання бюджету Одеської області. Участь у колегії прийняв міністр транспорту і зв'язку України В.Бондар, який зазначив, що транспортна система області дещо знизила темпи роботи, і досить критично висловився з приводу самої організації обговорення питань на колегії: спроба охопити все в купі призводить до того, що нехтуються багато важливих проблем.

Іваночко Я.  Рада в коробках // Львівська газета. - 2006. - № 73. - 20 квіт. - С. 1. - Львівська обл.
Автор розповідає читачам, що досі у львівській облраді повноцінно не запрацювала електронна система голосування "Рада", яку закупили для депутатів облради ще минулого скликання.

Радева Л.  Сделан первый шаг для создания в Крымском парламенте коалиции // Крымские известия. - 2006. - № 73. - 20 апр. - С. 1. - Автономна Республіка Крим.
Корреспондент сообщает читателям о состоявшейся пресс-конференции, которую провели председатель координационного совета Блока "За Януковича!" Сергей Цеков, крымские лидеры Оппозиционного блока "НЕ ТАК!" Нестор Шуфрич и Блока Наталии Витренко "Народная оппозиция" Валерий Иванов. На пресс-конференции было объявлено о формировании этими политическими силами, получившими места в Верховной Раде АРК, коалиции в крымском парламенте.