Політична партія Громада

ПАРЛАМЕНТСЬКІ ВИБОРИ 2006 р.

Стрілець В.  Депутати-комуністи - за народ. І за пільги для себе - також! // Черкаський край. - 2006. - № 31. - 21 квіт. - С. 4. - Черкаська обл.
Лідер комуністів Петро СИМОНЕНКО побував у Черкасах. На прес-конференції він зазначив, що вибори до Верховної Ради і місцевих рад виявилися найбруднішими і найдорожчими за всю історію України. Перемогу здобув великий капітал, у якого тепер більшість у парламенті. “Комуністи використовуватимуть парламентську трибуну для викриття грабіжницької політики вітчизняних та національних корпорацій, недопущення остаточного розграбування держави тощо”, - зазначив народний депутат України.

Кутянин В.  "Містечкові битви" немісцевого значення // Поступ. - 2006. - № 85. - 20-26 квіт. - С. 7. - Львівська обл.
Автор пропонує читачам думки експертів Олеся Донія та Вадима Карасьова, які вважають, що здобуття партіями-переможницями влади у реґіонах збільшує не лише їхні шанси на перемогу в національному масштабі, а й … небезпеку сепаратизму.

Романюк А.  Автопробегом по авторитету // Южная правда. - 2006. - № 45. - 20 апр. - С. 2. - Миколаївська обл.
Автор рассказывает о методах ведения местных выборов Блоком Юлии Тимошенко в Николаевской области. И задается вопросом: что это - укрепление партийной дисциплины или "отстрел" технических кандидатов?

Гірник Є.  Коаліція помаранчевих з біло-синіми - це поєднання їжака з вужем…: Інтерв'ю народного депутата України/ Інтерв'ю брав Б.Вівчар // Галичина. - 2006. - № 61-62. - 20-26 квіт. - С. 4. - Івано-Франківська обл.
Про перші підсумки перегонів ділиться своїми думками лідер обласного блоку “Національний вибір". Євген ГІРНИК впевнений: "У мене немає сумніву, що коаліція буде помаранчева, власне демократична, проукраїнська. …схрещення східних та центральних українських капіталів небезпечне для України". Нардеп вважає, що позачергове завдання національних сил поза парламентом - створення потужної правиці.

Коаліція: хто з ким, для чого…: Круглий стіл/ Підготували Б.Вівчар, Р.Гладиш // Галичина. - 2006. - № 60.- 18 квіт. - С. 4. - Івано-Франківська обл.
В редакції газети відбулось зібрання лідерів обласних виборчих блоків і партій, які здобули перемогу на парламентських виборах. Дискусія розгорнулась з питань створення коаліційної більшості у Верховній Раді і формування нового уряду.